Campo Dulce Esperanza Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Campo Dulce Esperanza Villa Bialet Massé heeft een zwembad, is geschikt voor maximaal 6 personen en ligt binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van het Plaza Federal.
Het hart van Bialet Massé kan worden bereikt in 20 minuten lopen van het vakantiehuis, en cultuurgerichte locaties zoals Horno Historico "La Primera Argentina" liggen op ongeveer 2 km afstand. Las Barrancas Bermejas is op ongeveer 15-minuten rijafstand van de villa gesitueerd.
De 36 m² Campo Dulce Esperanza Villa kijkt uit over de tuin.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van de accommodatie. Dankzij Rotonda Gesell bushalte, op 550 meter afstand, kunnen gasten gemakkelijk Bialet Massé verkennen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Campo Dulce Esperanza Villa?
Gasten van Campo Dulce Esperanza Villa kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoeveel gasten kan Campo Dulce Esperanza Villa ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van Campo Dulce Esperanza Villa is voor maximaal 6 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in het vakantiehuis. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Campo Dulce Esperanza Villa?
Gasten die in Campo Dulce Esperanza Villa verblijven, kunnen gemakkelijk de San Plácido Kerk en Monolito bereiken, die respectievelijk binnen 2 km van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.